Iki steak flank cepet lan gampang kanggo nyiapake kanggo pério wengi. Cukup marinate ing wayah wengi lan sampeyan bakal nedha bengi kanthi cepet ing wengi sabanjure. Pepper abang panggang nambahake kecerahan becik ing sajian
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3-4 kilogram / 1.4-1.8 kg daging sapi
- 1/4 cangkir lenga zaitun
- 1 1/2 sendok teh cuka putih
- 2 cloves papak, minced
- 1 sendok teh bubuk bawang
- 1 sendok teh uyah segara
- 1/2 sendok teh coarse mrico ireng lemah
- 1/4 tuwung
- pethak abang panggang , lemes lan disaring
- 1/4 cangkir parsley rwaning flat, sacoro apik disigar
- 3-4 godhong basil gedhe, sacoro apik disigar
- 1 liter minyak zaitun
- 1 sendok teh cuka balsamic
- 2 teaspoons madu
- jiwit uyah lan mrico ireng
Cara Nggawe
Panggonan flank steak menyang tas plastic resealable. Ing mangkuk kaca utawa plastik cilik, gabungke lenga zaitun 1/4 cangkir, cuka putih, bawang putih, bawang bombay, bubuk, uyah lan lada. Tuang campuran saka daging, nggawe jas kabeh jasad. Ngeculake udhara saka tas, segel, banjur menyang kulkas nganti 4 nganti 8 jam.
Preheat panggangan kanggo panas dhuwur. Siapake topping flank steak kanthi nggabungake mrica abang karo parsley, kemangi, 1 sendok teh minyak zaitun, cuka balsamic, madu lan jiwit uyah lan mrica ireng.
Tutup nganggo bungkus plastik lan nyisihake.
Copot steak saka marinade lan letakake ing grate grill. Masak kanggo 8 nganti 10 menit saben sisih utawa nganti tekan doneness sing dikarepake. Sawise masak, copot saka panas lan supaya steak rest liwat 5 nganti 10 menit sadurunge ukir. Sajadah karo topping mrica abang panggang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 736 |
| Lemak total | 37 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 19 g |
| Kolesterol | 239 mg |
| Sodium | 228 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 86 g |