Resep cheesecake iki dienggo bareng karo wong wadon sing jenenge Sandy H. Iku cheesecake dhasar lan klasik kanthi keju krim, krim asam, endhog, lan jus lemon, lan vanila kanthi kerak krupuk graham.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir
- graham cracker crumbs
- 3 sendok teh gula
- 3 sendok mentega (dilebur)
- Opsional: 1/2 sendok teh kayu manis
- 16 ons krim keju
- 1 cup gula
- 5 endhog (dipisahake)
- 2 cangkir krim ora nguntungke
- 1 sendok teh jus lemon
- 1 sendok teh vanilla
Cara Nggawe
- Gabungke crumbs cracker graham, 3 sendok teh gula, 3 sendok makan mentega cair, lan 1/2 sendok teh kayu manis, yen nganggo; pencet menyang ngisor lan bab 2 inci munggah sisih pinggir springform 9-inch. Panggangan ing 325 ° kanggo 5 menit.
- Beat keju krim lan 1 tuwung gula nganti alus. Beat ing yolks endhog kanggo campuran. Campur ing krim sing ora nguntungke, vanilla, lan lemon.
- Pukul putih nganti kaku ora garing. Melu dadi campuran keju krim. Tuangake menyang krupuk graham sing wis disiapake.
- Panggangan ing 300 ° kanggo 1 jam. Nguripake tutup nanging ninggalake cheesecake ing oven nganti 1 jam kanthi lawang ditutup. Bukak lawang pawon, lan tetep kue ing 30 menit maneh.
- Copot lan adhem sewengi.
Diwiwiti dening Sandy H
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 585 |
| Lemak total | 40 g |
| Saturated Fat | 21 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 233 mg |
| Sodium | 319 mg |
| Karbohidrat | 48 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 10 g |