Klasik ing saben cookbook Perancis, Steak au Poivre yaiku kursus utama sing sampurna kanggo meal romantis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 steak jalur tebal 1-inch
- 2 teaspoons uyah halus
- 1/2 sendok teh mrico
- 1 liter minyak zaitun
- 1/3 cangkir shallots, disigar
- 1/4 cup butter, potong 2 lembar
- 1/2 cangkir Cognac
- 3/4 tuwung krim abot
Cara Nggawe
- Mangsa loro-lorone saben steak nganggo uyah lan mrica.
- Panutup lenga ing wajan gedhe ing dhuwur, banjur sauté steak, 2 sajrone wektu, 3 nganti 4 menit ing saben sisih.
- Nransfer steak menyang sajian panas lan njaga panas ing oven 175 F.
- Tuangake cairan sing sisa saka wajan lan diiseni panas nganti medium.
- Tambah bawang putih lan 1 potong mentega; sauté nganti 5 menit nganti masak.
- Kenceng nambahake Cognac (bisa murub) lan diobong nganti 2 nganti 3 menit nganti sauce nambahi.
- Nglakoake krim lan potongan mentega liyane; panas liwat, aduk terus.
- Manggoni steak langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 323 |
| Lemak total | 33 g |
| Saturated Fat | 19 g |
| Lemak ora jenuh | 10 g |
| Kolesterol | 86 mg |
| Sodium | 1,182 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |