St Louis Barbecue Sauce luwih tipis tinimbang karo sepupu Kansas City. Wonten ing persimpangan jalan, gaya barbekyu St. Louis gadhah kathah pengaruh, saengga wonten kathah cara kanggé nggawe saus gaya menika. Menehi versi iki nyoba mbesuk sampeyan, nyigar, utawa panggang sawetara iga daging babi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir / 475 ml ketchup
- 1/2 cup / 120 mL banyu
- 1/3 tuwung / 80 ml cuka apel apel
- 1/3 tuwung / 80 mL
- gula coklat
- 2 sendok teh / 30 mL mustard kuning
- 1 sendok teh / bubuk bawang bombay 15 ml
- 1 sendok teh / 15 ml bubuk bawang putih
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL cayenne
- 1/4 sendok teh / 1,75 garam
Cara Nggawe
1. Gabungke kabeh bahan ing saucepan medium liwat panas sing kurang. Ngadamel sok sok-sok lan diidam-idam nganti 20 menit. Saos kudu tipis, nanging ora berair.
2. Buang saka panas supaya dikocok, kira-kira 20-30 menit.
3. Gunakake kanthi cepet sawise ngejang utawa nyimpen ing wadhah udara lan refrigerate. Sauce luwih apik yen diijini kanggo njagong dina. Saos bisa disimpen ing kulkas nganti satunggal minggu sawise persiapan utawa 3-4 sasi ing beku.
4. Sosis sliced menyang iga ijo kaping telu ing pungkasan wektu masak. Sampeyan uga bisa ngawula saos ekstra ing sisih kanggo wong-wong sing seneng banget.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 30 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 190 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |