Iki minangka saos goreng sing apik, sing luwih ngandut cuka lan bir tinimbang tomat kanggo dhasar. Sampeyan bisa ngilangi usul cuwuri yen disenengi. Gunakake sauce iki ing brisket sapi, pitik lan daging babi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Bir 1/3 tuwung
- 1/4 cangkir cuka anggur merah
- 3 sendok teh kecap kecap
- 2 tablespoons minyak sayur
- 2 sendok teh gula pasir
- 1 sendok teh bubuk bawang
- 1 sendok teh bubuk bawang
- 1 sendok teh uyah
- Opsional: 1/2 sendok teh
- asap hickory cair
- 1/2 sendok teh mrico abang (lemah)
Cara Nggawe
- Masak campuran bareng ing saucepan cilik. Bawa menyang simmer dhuwur, ngurangi panas kanggo medium-low lan simmer kanggo tambahan 8-10 menit. Gesang asring lan nonton kanggo ngobong. Ngatur panas sakcukupe.
- Buang saka panas lan biasane digawe adhem suwene 15-20 menit.
- Nyimpen saos sing ora dienggo ing wadhah sing kedhep ing kulkas nganti 1 minggu sawise persiapan. Anget rada sadurunge nggunakake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 24 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 24 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |