Werna panerapan salmon iki digawe karo keju krim lan salmon sing dikemas, disajikake karo horseradish lan dill cilik. Werni ditutupi kanthi walnuts lan pecan.
Sijine nyebarake iki kanthi nyenengake krupuk.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 (8 ons.) Paket keju krim (lunak)
- 1 tablespoon jus lemon seger
- 1 sendok makan bawang bombay (sacoro apik disigar utawa grated)
- 1 sendok teh
- disiapake horseradish
- 1/8 sendok teh dillweed
- Dash uyah
- Dash pepper
- Dash bubuk bawang
- 1 bisa (15-1 / 2 ons.) Salmon
- 3 nganti 4 tablespoons parsley seger (disigar)
Cara Nggawe
- Ing mangkuk adonan karo mixer listrik sing dianggo tangan kanthi kacepetan medium, ngalahake krim keju, jus lemon, bawang bombay, horseradish, dill, uyah, mrica lan bubuk bawang nganti nyampur.
- Salmon lan flake salmon, njabut kulit lan balung. Beat menyang campuran keju ing kacepetan nganti kacampur.
- Cepet nganti cukup kuat kanggo ditangani.
- Wangun menyang bal kanthi tangan sing lembek.
- Gabungke parsley seger disigar lan walnuts disigar utawa pecahan. Gulungake werni ing campuran kasebut kanthi jempol.
- Tutup lan refrigerate sethithik sajrone jam sadurunge.
- Sajangan karo krupuk.
Keju Spread Dips
Artichoke Dip Kanthi Peppers Panggang
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 214 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 65 mg |
| Sodium | 144 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 15 g |