Minced shallots lan cuka sherry nyedhiyakake tendangan nyata kanggo iki gampang salad dressing gaya vinaigrette. Duwe kesulitan nelusuri sherry cuka? Nyoba cuka anggur abang sing apik, utawa, kanggo rasa sing alus, cuka cuka.
Sandhangan iki uga dianggo kanthi werna-werna lonthe . Uga luwih apik nalika tomat minangka bagéan saka gambar salad.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1
- bawang putih
- 1 cangkir sherry cuka (cuka anggur abang uga dianggo)
- 1/2 sendok teh uyah seger
- 1/4 sendok teh mrico ireng anyar
- 1/4 sendok teh sawi
- 3 Tablespoons
- minyak zaitun
Cara Nggawe
- Peel lan mince bawang lan sijine ing mangkuk cilik, jar, utawa, yen sampeyan nggawe salad langsung, ing ngisor mangkuk salad gedhe. (Yen sampeyan ora nggoleki rasa kuwat saka rasa bawang merah, sampeyan bisa mbungkus mateng bawang putih, nyebar ing lapisan handuk kertas, lan nempelake garing sadurunge nambahi ing dressing.)
- Tambah cukà, uyah, mrico, lan mustar. Whisk (utawa goyangake jar) kanggo gabungke. Ayo njagong paling sethithik 10 menit (iki ngijini cuka ngombe rasa luwih efektif).
- Whisk ing lenga zaitun. Gunakake sandhangan ing dina sing padha, utawa nutupi lan nyegerake nganti saminggu. Dadi manawa supaya klamben teka ing suhu kamar sadurunge digunakake supaya lenga bali menyang negara adi (ora ana sing kepengin ngetokake lenga zaitun ing salad!).
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 93 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 295 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |