Iki minangka saos gampang banget kanggo nggawe, lan bisa dadi sentuhan tutul sing enak kanggo panggang, udang, utawa pitik. Iku saos banget kanggo digunakake kanggo gussy munggah cutlets kalkun netes utawa dodo pitik bakar utawa drizzle liwat baked salmon utawa tuna fillets. Saos apik banget karo sapi.
Resep iki nggawe saos cukup kanggo kira-kira papat servings, lan bisa uga gampang diukur.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh capers
- 4 sendok mentega
- 1 bawang putih clove (minced finely)
- 2 sendok teh jus lemon
- 1 sendok teh lemon zest
- 1 nganti 2 teaspoons parsley (dicincang)
Cara Nggawe
- Ngemil lan mbilas capers. Yen gedhe, nyemplungake wesi kasebut.
- Cairan mentega ing wajan cilik utawa jero ing panas. Tambahake papak jus, jus lemon, lemon zest, lan capers. Banjur masak nganti panas nganti kurang luwih 30 detik.
- Tambah parsley seger disigar; aduk lan copot saka panas.
- Susu anget ing saosake iwak sing disigar, pitik, utawa cutlet turki, lan sajroning atur.
- Resep kasebut nyedhiyakake 1/3 gelas, saos cukup kanggo drizzle liwat papat steak tuna , susu pitik, utawa salmon fillets.
Tip lan Variasi
- Saute 1 sendok makan bawang merah ing mentega nganti tembus dadi translucent. Tambahake papak sing dicampur lan terus nganggo resep.
- Kanggo nggulung resep, nggunakake 1 1/2 sendok teh capers, 6 sendok teh mentega, 1 cengkeh bawang putih, 1/4 cangkir jus lemon, lan 2 sendok teh lemon zest.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 155 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 31 mg |
| Sodium | 42 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |