Resep sisan chipotle pedhes iki sampurna dilayani sajrone meatloaf, daging sapi panggang, utawa steak. Aja lali nyimpen sawetara kanggo kentang mashed!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup butter
- 1/2 cangkir glepung kabeh-tujuan
- 3 bawang bombay (bagian putih lan ijo), disigar
- 1 clove papak, minced
- 4 cangkir / 1 kaldu daging sapi quart, chilled
- 1/4 cup ketchup
- 1 sendok teh kaleng
- chipotle mrico ing
- adobo, sacoro apik disigar
Cara Nggawe
- Ing saucepan medium, nyawiji mentega liwat panas-medium kurang. Tambah glepung lan masak, aduk terus, kanggo 5 menit. Tambah bawang lan papak lan masak, aduk, kanggo 1 menit. Slowly whisk ing 1 tuwung saka stok nganti dicampur.
- Ngaduk ing stok, ketchup, lan chipotle lombok sing isih disimpen lan nggawa menyang simmer, whisking asring. Kurangi panas mudhun lan simmer nganti 20 menit, sok-sok wae. Wektu kanggo rasa karo uyah lan mrico lan ngawula panas.
Resep disunting dening Kathy Kingsley.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 195 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 31 mg |
| Sodium | 608 mg |
| Karbohidrat | 16 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |