Apricot preserves lan dressing Rusian nambahake rasa unik kanggo resep ayam iki. Bebas kanggo nggunakake manisan peach utawa nanas, yen sampeyan seneng. Bahan-bahan lan persiapan bisa dadi salah sijine dhasar cooker sing paling enom ing donya kanggo nggawe rasa rasa sing bisa ngapusi ing panggonan liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 botol (16 ons) Rusian ganti baju
- 1 amplop campuran sayuran
- 1 jar (10 ons) saka apricot ngreksa
- 4 nganti 6 potong ayam
- Asin lan uyah mrico
Cara Nggawe
- Gabung kaligrafi Rusia, diiringi aprikot lan campuran sup bawang bombay ing mangkuk. Tuangkan menyang crockpot.
- Tabrakan pitik karo uyah lan mrico.
- Panggonan pitik, sisih kulit mudhun, ing cooker alon. Masak nganti 6-8 jam (dhuwur 3 nganti 4 jam). Dodo pitik boneless bisa njupuk wektu kurang.
Ngajak Saran
Ngawasi pitik karo saosane liwat beras sing digawé panas. Tambah kacang ijo sing dikukus utawa brokoli kanggo mangan pangan saben dinane.
Pakaryan Tips
Nambah sawetara apricot pepe ing pitik babagan separo liwat wektu masak.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 245 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 70 mg |
| Sodium | 121 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 23 g |