Barley lan sup daging sapi iki gampang digawe ing stovetop, lan nemu rasa rasa sing luwih enom saka jamur. Sajati sup ngicipi sing gedhe iki nganggo biskuit sing mentas dipanggang utawa diolah .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tablespoon canola oil
- 2 cengkeh
- papak (minced)
- 1/2 tuwung
- bawang (
- dicincang )
- 2 iga celery (disigar)
- 2 medium wortel (dicincang)
- 8 ons jamur (sakitar 2 - 2 1/2 cangkir, iris)
- 4 cangkir
- duduh kaldu daging sapi
- 1/4 cangkir saus
- 4 nganti 8 ons daging sapi godhog (diced)
Cara Nggawe
- Ing pawon utawa panci gedhe Walanda , lenga panas; sauté papak, bawang, celery, wortel, lan jamur watara 8 nganti 10 menit, utawa nganti lembut.
- Tambahake duduh kaldu sapi, jajanan lan daging sapi; tutup, ngurangi panas lan panas nganti 45 nganti 55 menit, utawa nganti barley alon, aduk sok-sok.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 277 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 38 mg |
| Sodium | 1,009 mg |
| Karbohidrat | 30 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 21 g |