Sajadah sing gampang lan nyenengake iki minangka hidangan utama utawa sajian utama karo salad.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter minyak sayur
- 1/2 tuwung bawang (disigar)
- 1/2 pound sapi potong (mimpin)
- 2 cloves papak (minced)
- 1 bisa / 4 ons chili ijo (dicincang)
- 1/2 mrico lombok abang (irisan)
- 4 tablespoons glepung
- 1 bisa / 14 1/2 ons tomat (diced)
- 2 1/2 gelas duduh kaldu daging sapi
- 1 nganti 2 cangkir kacang buncis (dimasak utawa dikemas kaleng; disiram lan dibilas)
- 2 tablespoons parsley (seger, disigar)
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing pawon utawa pawon gedhe, lenga panas ing panas. Tambah bawang lan daging sapi lan masak, aduk nganti kurang luwih 5 menit nganti daging sapi disigar.
- Tambahake papak, mrico lada, mrico cabe ijo, lan glepung banjur aduk kanggo campuran.
- Masak, aduk suwene 1 menit. Nglakoake tomat lan duduh kaldu. Bawa menyang godhok. Nglakoake kacang buncis lan mangsa karo uyah lan mrico kanggo rasa. Simmer kanggo 15 nganti 20 menit.
- Tabrakan karo parsley seger disigar lan sajake roti bakar utawa roti Perancis utawa Italia.
Resep Soup Related
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 618 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 50 mg |
| Sodium | 988 mg |
| Karbohidrat | 83 g |
| Serat Pemakanan | 19 g |
| Protein | 40 g |