Resep Hungaria iki kanggo purée utawa gesztenyepüré kastanye dikenal kanthi jeneng Mont Blanc ing Prancis lan minangka panganan cendhak sing populer ing Hongaria nalika dipanen lan diwenehi krim. Asalé saka Italia kira-kira taun 1475 lan asliné werna kuning amarga werna ijo diombé. Dina iki, puding coklat sing endhog uga kadang dicampur karo coklat utawa bubuk coklat lan rum. Senadyan kaya-kaya rasa sing dituku, kastanye kayata populer ing papan ing Eropa lan Jepang. Sampeyan bisa nggawe serbuk kekwa dhewe kanggo resep iki, utawa nggunakake gesztenyepreri kalengan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 31,75 ons kepiye werna endhog coklat (utawa gesztenyepüré utawa resep ganda)
- kastanye puree kastanye )
- 4 séndok gula (confectioners ', utawa kurang utawa luwih kanggo rasa)
- 1 tablespoon rum peteng
- 1 cup heavy whipping cream (diobong karo 2 sendok makan)
- Opsional: bubuk coklat (kanggo rasa)
- Garnish: long-stemmed maraschino cherries
Cara Nggawe
- Ing mangkuk medium, adhuk cuka blendhut, gula gula lan rum. Panggonan dicampur dadi ricer lan bagean metu menyang porsi pawon, swirling yen bisa.
- Ndhuwur karo krim sing dicampur manis, bubuk coklat, lan ceri, yen nggunakake. Ngendhokke leftovers.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 734 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 576 mg |
| Karbohidrat | 104 g |
| Serat Pemakanan | 43 g |
| Protein | 66 g |