Rutabagas rempah-rempah sing enak nggawe panganan sing apik kanggo daging utawa unggas. Iki enak karo kentang lan daging babi utawa panggang pot.
Rutabagas luwih manis tinimbang kulawargane sing cedhak, turnip. Padha dianggep minangka salib kuna antarane turnip lan kubis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 nganti 3 kilogram rutabagas
- 2 sendok teh uyah
- 1/3 cup butter
- 1/2 sendok teh mrico ireng anyar
Cara Nggawe
- Peel rutabaga; Cut menyang potongan.
- Sijine potongan ing saucepan gedhe lan tutup karo banyu.
- Tambah 1 sendok teh saka uyah.
- Bawa menyang godhok; ngurangi panas, nutupi, lan nyawiji watara 25 nganti 30 menit utawa nganti tender.
- Ngemil lan supaya garing ing colander utawa ing panci karo ajar ndhuwur.
- Mash rutabagas nganggo butter, 1 sendok teh uyah, lan mrico ireng.
Pakaryan Tips
Pack rutabaga mashed menyang tas panyimpenan beku lan squeeze metu minangka akeh udara sabisa.
Beku nganti 12 sasi. Gesangake beku rutabaga ing beku ing saucepan panas. Cook, seneng-seneng, nganti rutabaga panas.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 161 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 27 mg |
| Sodium | 799 mg |
| Karbohidrat | 16 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 2 g |