Iki panggang pawon panggang sing gampang slowly karo kacang buncis panggang sing cepet kanggo nyiapake, lan gampang banget kanggo budget. Nedhaake panggang iki kanthi panggang roti panggang lan sayuran panggang panas utawa salad kanggo mangan kulawarga sing sampurna.
Chow-chow minangka bumbu sing apik kanggo ngawula kacang buncis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter minyak zaitun
- 1 bawang bombay gedhe, disigar
- 1 panggang goreng boneless, kira-kira 4 nganti 5 kilogram
- uyah lan mrico utawa bumbu campuran baja
- 1 1/2 cangkir kaldu daging sapi utawa banyu
- 4 kaleng (15 kanggo 16 ons saben) kacang buncis utawa biji cabe, lemes
- 1 1/2 cangkir saus barbekyu, dituku utawa
- gawean omahan
Cara Nggawe
- Panutup lenga zaitun ing wajan gedhe ing jero panas lan cook bawang nganti alus.
- Bungkus panggang kanthi apik karo seasonings lan coklat ing kabeh sisi ing skillet.
- Tambahake duduh kaldu daging sapi utawa banyu lan nggawa menyang simmer.
- Transfer panggang, bawang, lan duduh kaldu menyang kompor sing alon; tutup lan masak ing LOW kanggo 6 jam.
- Ngemil cair lan nambahake kacang buncis lan saos barbecue; tutup lan cook nganti meh 2 jam, utawa nganti daging sapi tuwa banget.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 998 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 836 mg |
| Karbohidrat | 184 g |
| Serat Pemakanan | 54 g |
| Protein | 60 g |