Iki minangka roti bakar Perancis sing sugih lan enak karo keju krim, blueberry seger, lan saus blueberry. Rencana nyiapake wengi iki sadurunge lan refrigerate sewengi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 12 irisan roti (crusts dibusak)
- 2 paket keju krim (16 ons total)
- 1 tbsp blueberry (seger utawa beku, thawed)
- 12 endhog
- 2 cangkir susu
- 1/3 tuwung
- sirup maple (utawa sirup liyane)
- Kanggo saos:
- Gula 1/2 cup
- 1 tablespoon cornstarch
- 1/2 gelas banyu
- 2 cangkir blueberries (blueberries seger utawa beku)
- 1 sendok makan mentega
Cara Nggawe
- Cut roti dadi 1 inci kubik lan nyelehake setengah ing sajian baking greased 13x9x2-inch.
- Cut keju krim menyang kubus 1-inch lan nyelehake roti. Ndhuwur karo blueberries lan roti isih.
- Ing mangkuk gedhe, ngalahake endhog.
- Whisk in milk and syrup, campuran alus. Pour endhog dicampur nganggo campuran roti.
- Tutup lan nglangi 8 jam utawa sewengi. Copot saka kulkas 30 menit sadurunge manggang.
- Tutup nganggo foil lan panggang ing 350 F sajrone 30 menit.
- Mungkasi; Bakar 25-30 menit luwih maneh utawa nganti coklat emas lan tengah disetel.
- Ing saucepan, gabungke gula lan madu ; nambah banyu.
- Bawa menyang godhok liwat panas medium; godhok nganti 3 menit, aduk terus.
- Nglakoake blueberries; ngurangi panas.
- Cepet nganti 8 nganti 10 menit, utawa nganti berries kasebut.
- Nglakoake mentega nganti ilang.
Saji saos karo roti bakar Prancis.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 505 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 16 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 380 mg |
| Sodium | 361 mg |
| Karbohidrat | 40 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 17 g |