Resep saus mentega rosemary iki nggawe tambahan banget kanggo unggas panggang kabeh jinis. Sikat ing irisan daging ayam sing disemprotake minangka saos, disajikake bareng karo bebek sing disedhot, utawa drizzzz ing pitik goreng kanggo ngrampungake sugih.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup butter (melted)
- 1 sendok teh jus lemon
- 2 teaspoons rosemary (seger lan disigar)
- 1/4 sendok teh uyah bawang
Cara Nggawe
- Nalika butter isih anget, aduk ing jus lemon, rosemary dicincang, lan uyah bawang putih.
- Gunakake sauce butter rosemary ing unggas utawa minangka saus suling kanggo roti utawa pretzel alus.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 207 |
| Lemak total | 23 g |
| Saturated Fat | 14 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 61 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |