Iki minangka saos linglang sing gampang kanggo nggawe, lan rasa enak banget ing panganan sing akeh banget. Gunakake lemon seger kanggo rasa paling apik. Aku seneng saos liwat kue pound, lan iku luar biasa drizzled liwat roti puding utawa irisan kue roti jahe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 gelas banyu sing nggodhok
- 3/4 cup granulated sugar
- 5 teaspoons cornstarch
- Dash uyah
- 1 sendok mrico jus jeruk nipis
- 3 sendok ijo jus lemon
- 1 sendok makan mentega
Cara Nggawe
- Sijine banyu ing panci sing medium lan nyelehake roti panas ing dhuwur. Bawa menyang godhok.
- Ing mangkuk ngombe gula, granula, lan uyah granulated; campuran uga. Tambah campuran gula ing banyu sing nggodhok lan ngurangi panas nganti medium-low. Masak, aduk terus nganti dicampur lan kandheg.
- Buang saka panas lan aduk ing lemon zest, jus lemon, lan butter.
- Sijine sauce anget liwat irisan-irisan kue pound utawa kue Bundt utawa drizzle liwat gingerbread, roti pudding, utawa pancake.
Sampeyan uga bisa Kaya
- Praline Sauce (Brown Sugar and Pecans)
- Peach Dessert Sauce Cepet lan Gampang
- Sauce Dessert Mudah Rhubarb
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 31 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |