Ora ana gula ditambahake ing resep panganan mentah iki amarga apel iki alamiah manis. Cukup manawa nggunakake woh-wohan tanpa gula, woh-wohan utawa kurma sing asat dehidrasi kanggo nggawe resep iki sacukupé mentahan lan cocok kanggo wong sing mangan panganan mentah. Yen sampeyan ora prihatin babagan mentahan iki, woh apa wae sing garing bakal becik. Coba nyobi karo peaches garing lan pears, uga apricots - yum!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 apples gedhe
- 2/3 tuwung banyu
- 1/3 tuwung apricot pepe (utawa 5-6 gedhe tanggal)
Cara Nggawe
Selehake tanggal utawa woh garing ing mangkuk cilik lan tutup karo banyu. Allow rendhem kanggo paling sethithik 15-20 menit. Iki bakal ngetokake woh lan dadi luwih gampang kanggo campuran.
Copot inti saka apples, chop menyang sawetara potongan gedhe lan ajurake blender utawa panganan. Nambah woh lan banyu lan murni nganti alus, nambah banyu luwih cilik yen perlu. Garnish kanthi dicampur kayu legi anyar yen dikarepake.
Deleng uga: Sumber daya liyane kanggo diet panganan mentah
Resep Masakan Mentah Liyane:
- Gampang Raw Pad Thai Salad
- Raw "Burrito" Recipe
- Resep Vegan Pesto
- Jicama "Fries"
- Salad lan Mint Salad Resep
- Sup Bumbu Pepper Gazpacho
- Sup Semut Gazpacho
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 25 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |