Resep udang kebab iki cocok kanggo pemula. Sampeyan mbutuhake banget sawetara úa, nanging bursting karo rasa. Udang kebabs gampang banget, nanging rasa bakal nggawe tamu mikir yen sampeyan wis nggarap kabeh dina!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 kg udang
- 1/4 cangkir lenga zaitun
- 1 tbsp bawang putih (minced)
- 2 teaspoons jus lemon
- 1/4 sendok teh mrico
- 1 potong parsley (sacoro apik disigar)
Cara Nggawe
- 2 jam sadurunge nggoreng, nyiapake marinade kasebut. Campur lenga zaitun, jus jeruk , mrico, peterseli, lan papak. Papan marinade ing tas beku sing gedhe.
- Rampung lan garing udang. Tambahake kanggo marinade lan tutup tas ing kulkas nganti siap diisi.
- Mbusak udhara saka marinade lan buwang marinade. Yen nggunakake stewers logam utawa baja, nutupi lenga kanthi lenga. Ganti udhara ing tusuk sate (kira-kira 5 sate).
- Semprotan grill entheng karo minyak goreng kanggo nyegah tusukan. Tambah kebabs udang. Masak nganti kira-kira 5 menit, utawa nganti udan dadi rosane. Aja nggoleki.
- Nedakake kebab udhara liwat ranjang beras kanthi wedges seger seger.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) |
|---|
| Kalori | 165 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 151 mg |
| Sodium | 400 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 18 g |
(Informasi nutrisi ing resep-resep kita wis diwilang nganggo basis bahan lan kudu dianggep prakiran. Hasil individu bisa beda-beda.)