Pepaya tomat pepe yaiku cara paling apik kanggo nambah variasi cilik menyang hummus. Sun pepe hummus tomat yaiku salah sawijining rasa paling populer lan gampang banget kanggo nggawe!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bisa kacang garbanzo / chickpeas (15 ons), lemes
- 3 sendok makan tomat pepe ing lenga
- 2 teaspoons parsley
- 2 tablespoons
- lenga zaitun
- 2 tablespoons
- jus lemon
Cara Nggawe
- Ing prosesor pangan , gabungke kabeh bahan lan proses nganti alus lan krim. Yen konsistensi hummus banget kandel, nambah 1 sendok teh banyu nganti konsistensi sing dikarepake.
- Sijiki hummus tomat pepe dina cepet karo roti pita panas, sayuran, utawa pita kripik . Simpen ing wadhah sing kedhep ing kulkas. Hummus tomat pepe bisa digawe nganti rong dina sadurunge.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 78 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 40 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 3 g |