Punika resep omelet 2-endog kanthi bawang ijo, tomat diced, lan keju sing dicincang, bebarengan karo bumbu. Kanthi sawetara úa tambahan kanggo tawa sing enak, iku cara sing cepet kanggo mecut sarapan nalika esuk. Iku gampang lan éca!
Omelet uga akeh banget. Menehi tèkstur Tex-Mex kanthi dicampur bubuk cabai , dilapisi jalapeno lada, lan campuran keju Meksiko. Lan aran gratis kanggo nambah sawetara ham diced, masak sosis crumbled, utawa daging babi diced diced.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 endhog
- 1 sendok teh setengah lan setengah (utawa susu)
- 1/8 sendok teh uyah
- 1 dash saus Worcestershire
- Opsional: 1 dash seasoning (Cajun utawa Creole)
- 1 irisan mrico ireng
- 2 sendok teh mentega
- 2-3 tablespoons Keju Cheddar (sacoro apik disiram)
- 1 tablespoon bawang merah (dicincang)
- 1 sendok teh tomat (diced)
Cara Nggawe
- Kanthi whisk utawa blender, ngalahake endhog nganti alus lan frothy.
- Ngemis ing krim utawa susu, uyah, saus Worcestershire, lan mrico.
- Mentega panas ing skillet 8-inch nonstick liwat kurang panas; pour ing endhog endhog.
- Cook alon-alon, ngangkat alon-alon ing ujung supaya endhog uncooked bisa mbukak ing ngisor.
- Nalika omelet meh masak nanging isih mengkilat ing ndhuwur, nutupi lan terus masak nganti dries rata, kira-kira 1 nganti 2 menit.
- Ndhuwur karo trikatuka keju, tomat, lan ijo; melu setengah lan terus masak nganti keju wis ilang.
Tip lan Variasi
- Nambah 1 tablespoon saka mrico lonceng sing ijo utawa apik.
- Ngilangi bawang bombay utawa diganti nganggo trikatuka alus.
- Tambah tablespoon utawa loro utawa daging halus sing digawé ham, sosis, utawa daging babi.
- Nambah endhog papak ing omelet.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 438 |
| Lemak total | 34 g |
| Saturated Fat | 17 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 485 mg |
| Sodium | 637 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 26 g |