Njaluk setrapan serep karo koktail swampy sing sampurna kanggo partai Halloween . Surprise Water Swamp punika, admitly, gimmick luwih saka apa-apa liya, sanadyan campuran rum-oranye ora setengah ala.
Yen sampeyan pengin nambah menyang murkiness, nggunakake jus jeruk karo akèh pulp. "Surprise" opsional yaiku zat kaya plasma sing digawe saka gelatin spiked sing ngambang ing cairan murky lan bisa dadi werna / rasa sing disenengi - ana tenan ora ana 'aturan' karo sing iki.
Koktail sing luwih apik ing Halloween
- Resep Cocktail Jack-o-Lantern
- Resep Jagung Coklat Jagung
- Vampire Kiss Martini Recipe
- Resep El Diablo
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons
- rum
- 1/4 ons
- biru curaçao
- 1 ons
- jus jeruk
- 1/2 ons jus lemon
- 1 paket Jell-O (opsional)
- 1 tuwung banyu nggodhok (opsional)
- 3/4 tuwung
- vodka (opsional)
Cara Nggawe
- Tuangkan rum , curaçao biru, lan jus dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
Surprise: (opsional)
Siapake ahead supaya bisa siap nalika wis rampung goyang Banyu Swamp.
- Dissolve the Jell-O in boiling water.
- Nambah vodka lan nyetel ing beku.
- Sadurungé gelut Jell-O, mecut nganggo whisk.
- Ayo disetel paling sethithik 5 menit.
- Kasebut kanthi teliti, sendok teh Surprise menyang kaca Swamp Water.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 560 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |