Koktail Jack-O-Lantern iki katon kaya waluh nalika dikhiasi, nanging ora ana rasa. Ngombe Cognac karo oranye (mesthi kombinasi sing apik) lan nduweni estetika visual sing sampurna kanggo partai Halloween sing kaya-kaya .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons
- Hennessy VSOP Cognac
- 1 1/2 ons
- jus jeruk
- 1/2 ons
- ginger ale
- 1/2 ons
- Grand Marnier orange liqueur
- Garnish: Orange wheel
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh ramuan ing shaker cocktail .
- Galur menyang kaca lawas ing es.
- Urutake roda oranye kanthi corak kapur nyelehake menyang ndhuwur.
Recipe duweni: Hennessy
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 122 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 16 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 12 g |