Sekretaris resep iki kanggo kue bolu Cina dumunung ing kasunyatan sing dikukus, sing dadi banget lembab. Cara tradisional kue bolongan dipangan kosong, nanging sampeyan uga bisa ngladeni nganggo strawberries utawa woh-wohan seger kanggo panganan sing enak.
Ora tau kukus sadurunge? Kene instruksi foto babagan carane ngetang kue Sponge Sponge
Steamed Sponge Cake Kanthi Kelapa Icing
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup cake flour (sifted)
- 1 sendhok teh. baking powder
- 1/4 sendhok teh. uyah
- 5 endhog
- 1/2 sendhok teh. krim saka tartar
- 3/4 cup gula
- 1 sendhok teh. Ekstrak almond
Cara Nggawe
- Baris pan cake 8 X 8 utawa 9 X 9-inch nganggo kertas parchment. Siapke wajan kanggo steaming.
- Selehake glepung ing mangkuk medium. Ngaduk ing bubuk manggang lan uyah lan disisihake.
- Misahake yolks endhog lan endhog endhog. Ing mangkuk mangkok, ngalahake wong edan endhog nganti ireng. Tambah krim saka tartar lan ngalahake cepet. Tambah 1/4 cup gula lan ngalahake menit liyane (aja nganti putih endhog kaku). Nambahake yolks endhog lan gula 1/2 sisa. Ngalahake watara 2 menit liyane. Nglakoake ekstrak almond. Mboko sithik nambahake dicampur glepung nganti dicampur endhog, aduk. Nyampur sak tenane, nanging aja ngalah.
- Tuangkan adonan menyang pan kue . Bawa banyu ing wajan menyang godhok dhuwur, banjur mudhun menyang medium. Kukus jajan, ditutupi, kanggo 20 - 25 menit utawa nganti tusuk metu resik. Kelangan jajan ing rak. Balèkake piring lan copot kertas ing kertas. Gesang menyang piring liyane supaya kue iku sisih tengen. Cut menyang kotak.
Sponge Cake Recipe Copyright 2003 dening Rhonda Parkinson. Kabeh hak dilindhungi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 468 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 347 mg |
| Sodium | 960 mg |
| Karbohidrat | 72 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 15 g |