Sampurna kanggo nedha isuk, période wengi, resep squash maple kaya panggunaan kaya gampang. Sijine dhewe, ing amben ijo, utawa minangka iringan kanggo unggas panggang. Sampeyan ora bisa salah karo tender, caramelized butternut squash!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 squash butternut gedhe, cubed (7 nganti 8 cangkir)
- 1/4 cup maple syrup
- 3 sendok makan lenga zaitun ekstra
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 sendok teh mrico ireng
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 400 F.
- Mungkasi squash karo sirup maple lan lenga.
- Susu squash sing disiapake ing lapisan siji ing sheet baking foil lan diisi, banjur aduk nganti 35 nganti 40 menit, nganti dadi coklat emas.
- Sijine butleut panggang maple panas utawa ing suhu kamar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 128 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |