Salad ayam, bayam, lan pasta iki disandangi karo mayonnaise lan jus lemon. Iki minangka sajian utama sajian panas kanggo dina panas.
Gunakake masak daging ayam, pitik kaleng, utawa pitik rotisserie kanggo resep resep sedhep. Resep menika saestu sanget, saengga mboten saget ngowahi saperangan bahan ingkang cocok kaliyan selera panjenengan. Bayam bisa diganti karo arugula utawa kale bayi, lan bawang bisa dilirwakake yen sampeyan ora penggemar. Gunakake kalkun utawa daging sapi utawa pitik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 ons pasta (fusilli, rotini, lan sapiturute)
- 1 1/2 nganti 2 cangkir godhong bayem
- 1/2 abang lada mrico
- 12 tomat tomat (utawa tomat ceri, separo)
- 1/4 cangkir diced bawang merah
- 1 medium bawang putih, endhog minced
- 2 cangkir ayam sing disigar (dimasak utawa dikemas kaleng)
- 1 nganti 1 1/2 cangkir mayonnaise
- 1 séndok cuka anggur putih
- 2 sendok teh jus lemon
- 1 sendok teh Dijon utawa mustard gourmet favorit
- 1/8 sendok teh mrico ireng lemah
- 1/2 séndok pepe godhong basil
- uyah, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Masak pasta ing nggodhok banyu salted sawise arah pituduh; saluran lan bilas uga. Cedhak kanggo kelangan.
- Sauntara, chop godhong bayem coarsely lan diced setengah lonceng lonceng abang.
- Nyedhot pasta sing adhem lan lemes karo bayem, cabe abang, tomat, bawang, bawang putih, lan pitik.
- Digabungake 1 cangkir mayones karo cuka anggur, jus lemon, mustar, mrico, lan basil.
- Susu campuran dicampur nganggo campuran pasta. Tambah mayonnaise, yen perlu. Rasa lan tambah uyah, yen perlu.
- Panyerahan paling sethithik 2 jam sakdurunge njaga rasa paling apik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1148 |
| Lemak total | 71 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 19 g |
| Kolesterol | 133 mg |
| Sodium | 695 mg |
| Karbohidrat | 80 g |
| Serat Pemakanan | 11 g |
| Protein | 50 g |