Spaghetti sauce sauce karo lemah daging sapi lan jamur lan keju Parmesan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter daging sapi lemah
- 1 tuwung bawang (disigar)
- 2 14.5 ons kaleng diced tomat
- 1 6 ons bisa
- pasta tomat
- 8 ons jamur (iris)
- Garam lan mrico kanggo rasa
- 1/2 sendok teh oregano (utawa kanggo rasa)
- 1/4 sendok teh Basil (utawa kanggo rasa)
- 1/2 sendok teh bubuk bawang (utawa kanggo rasa)
- 1 cabe ijo (potong)
- 1 pon spageti (masak lan lemes)
- Keju parmesan Grated (kanggo porsi)
Cara Nggawe
- Ing pawon utawa sauté pan, daging sapi coklat sing disigar dicincang.
- Tambah tomat, tempel tomat, jamur, lan bumbu.
- Tutup lan simmer nganti 45 menit.
- Tambah potong mrica sing ijo; simmer suwene 15 menit maneh.
- Sijine sauce liwat spageti lan liwati keju Parmesan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 370 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 67 mg |
| Sodium | 226 mg |
| Karbohidrat | 40 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 32 g |