Ayam panggang iki tondenake resep resep kaya jinis roti ayam sing bakal dipangan ing restoran. Nanging sampeyan ora kudu nggoreng tusukan iki kanggo njaluk sing apik crispy coating. Pucuk crouton menehi tendensi sing apik banget. Anak seneng resep iki. Sajam karo madu mustard utawa kecap kenthel kanggo dicelup.
Aja Miss: Best Chicken Recipes Ever
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 4 cangkir crouton cangkir
- 2 endhog gedhe
- 1 sendok teh banyu
- Gesang panas saos
- 1/2 glepung cangkir
- Dash saka uyah halus lan mrico ireng
- Werna pitik kilogram
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 425 derajat F. Minyak zaitun drizzle menyang sheet baking gedhe (mbandhingake prices).
- Panggonan croutons ing prosesor pangan (mbandhingake prices). Pulsa nganti crouton mbentuk remuk. Tuang ing piring gedhe utawa cangkir cethek. Disisihaké.
- Ing mangkok medium, endhog, sambel banyu lan panas bareng. Disisihaké.
- Gandum mangsa karo uyah lan mrico. Nyebar ing sajian cethek utawa piring gedhe. Disisihaké.
- Ayam mangsa tandhingan karo uyah lan lada.
- Gawe panggang roti kanthi nyelehake mangkuk / piring kanthi urutan: 1) sajian manggang, 2) crouton sing digrempak, 3) campuran endhog, 4) tepung sing dibayangke, 5) tender pitik. Nggunakake tongsel , tempokna ayam ing glepung, goyangake keluwihan, banjur dicampurake endhog, banjur gulungake ayam ing crouton sing digremuk, banjur selehake ing sheet baking sing disiapake.
- Panggang tenders 7 menit. Nguripake, lan panggang maneh nganti 5-8 menit nganti tender ayam cemilan lan dimasak.
Sajam karo madu mustard utawa kecap kenthel kanggo dicelup.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 896 |
| Lemak total | 48 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 22 g |
| Kolesterol | 416 mg |
| Sodium | 871 mg |
| Karbohidrat | 38 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 73 g |