Kacang buncis putih kadhangkala bisa ngandhut makna bocor. Aku luwih seneng ndeleng minangka kanvas kuliner sing enak, sanajan. Kanggo siji, aku tektur kranjang ora ketompo adoh; dhewek nambahake rasa sing apik kanggo sajian, tanpa nambahake lemak. Gabung karo kasunyatan sing padha dadi sumber protein sing paling murah lan meh padha ora bisa masak. Resep sup buncis putih iki disuntikake karo rempah-rempah Provencal klasik kanggo efek enak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 kg kacang putih sing garing, diurut lan dibilas (Navy, lor, canellini)
- 4 cangkir stock hayam
- 2 cangkir banyu
- 1 Piala disigar negara ham
- 3/4 cup wortel disigar
- 3/4 tbsp bawang kuning kuning disigar
- 2 sarung tangan jaran, ulig lan disigar
- 2 teaspoons pepe parsley
- 1 1/4 sendok teh diolah sage
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 sendok teh mrico ireng
- 1/4 sendok teh diobong rosemary
- 1/8 sendok teh (jiwit) basil pepe
- 2 cilik kentang emas, masak lan mashed (sekitar 2/3 tuwung)
Cara Nggawe
Nutupi kacang buncis nganggo 1 inci banyu lan direndhem ing sewengi, utawa nggawa menyang godhok kanthi cepet, nutupi lan disisihake nganti 1 jam.
Ngempet kacang buncis, nyelehake ing saucepan gedhe, nambahake stok pitik, banyu, daging babi, wortel, bawang, lan bumbu kanggo pan. Bawane campuran kasebut ing simmer liwat panas sing kurang lan ngidini sup masak kanggo 90 menit nganti 2 jam, nganti kacang buncis. Tambah kentang mashed lan simmer sup kanggo tambahan 5 menit.
Ngawasi panas.
Kacang buncis putih iki ndadekake 8 nganti 10 servings.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 190 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 2 mg |
| Sodium | 238 mg |
| Karbohidrat | 34 g |
| Serat Pemakanan | 9 g |
| Protein | 13 g |