Kentang driji kentang utawa kartoflane kluski ing basa Polandia, bisa dipangan minangka sajian roti karo mentega utawa minangka hidangan utama nalika dikombinasi karo bawang karamel lan daging goreng utawa daging asap liyane. Saben wilayah Eropah Timur duwe variasi sajian iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir panas kentang mashed (digawe saka 3 kentang gedhe)
- 1/3 cangkir crumbs roti garing sing apik
- 2 yolks endhog
- 3/4 séndok garam
- 1/4 sendok teh mrico
- 1/3 tuwung glepung kabeh-tujuan
- 2 putih endhog, diantemi nganti kaku, nanging ora garing
Cara Nggawe
- Ing mangkuk gedhe, campuran kabeh úa, ing urutan diwenehake.
- Panggonan dicampur ing permukaan sing enteng. Kukus ing glepung tambahan yen dicampur banget lengket.
- Sijine pot banyu salted gedhe ing panas supaya panas.
- Sauntara, lebokke adonan ing setengah lan gulung menyang silinder dawa, kekandelan pensil. Cut ing interval 2-inch.
- Gulungake pangsit menyang banyu asin sing disemprot. Nggawa banyu bali menyang godhok lan, yen dumplings munggah menyang permukaan, masak 5 menit.
- Nggunakake sendok slotted, mbusak pangsit menyang Bowl sajian. Tambah butter lan bubur roti sing wis ilang, yen dikarepake.
Wigati: Variasi sajian iki kanggo nambah bawang karamel lan daging goreng utawa daging sing dianggo liyane.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 163 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 69 mg |
| Sodium | 328 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 7 g |