Resep gampang ing Cina iki ngijini sampeyan kanggo nyedhiyakake kabeh manfaat nutrisi bok choy ing sajian sup. Bebas ningkatake nilai nutrisi kanthi nggunakake duduh kaldu pitik sing digawé, utawa nambahake pitik masak utawa mentah, udan sing dikupas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 cangkir kaldu ayam
- 10 godhong bok choy, irisan tipis
- 2 sendok teh kecap
- 2 teaspoons Asia sesame oil
- 1 sendok teh abang mrico flakes
- 1
- cengkeh bawang putih , dikupas, disigar
Cara Nggawe
- Nggawa duduh pitik ing godhok ing panci sing medium. Ngadhel ing seasonings (lombok mrica abang, kecap asin, minyak wijen Asia), lan papak dicincang.
- Tambah bok choy. Cepet nganti nganti 10 menit, nganti godhong bok nguripake ijo peteng lan wilted lan tender. Nganggo 4 nganti 5.
Resep iki diajokake dening pembaca, Linnie Williams.
Sampeyan uga bisa Kaya
Resep Masakan Cina
Tips Memasak Bok Choy
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 81 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 622 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |