Hoisin Sauce minangka sajian tresna sing dianakake ing meh kabeh restoran panganan Cina. Versi mentah iki minangka terjemahan kabèh-pangan sing cocog kanggo diet panganan mentah.
Penyayang saka saos kue sing nyenengake, versi panganan sing mentas digawe kenthang bisa dadi kecanduan! Sanajan sampeyan bisa kanthi gampang ngetutake saus iki, iki digawé kanggo ngrampungake Raw Chinese Vegetable Moo Shu Wraps . Yen sampeyan ora duwe dulse ing tangan, aja menehi kaku. Sampeyan bisa ngilangi utawa ngganti karo jeblugan apa wae jenis seaweed sing digunakake ing Moo Shu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter raisins
- 1 1/4 cangkir banyu
- 2 cengkeh bawang putih
- 1 sendok teh minyak wijen (cold-dipencet)
- 1/2 sendok teh disigar mrico abang
- Opsional: 1 sendok teh lembar flakes
- 1 sendok teh barley miso (unpasteurized)
Cara Nggawe
- Rendhemake kismis ing banyu nganti nganti jam siji utawa nganti padha mushy.
- Campur kismis lan banyu rais rendhem bebarengan karo bahan sing isih nganti alus lan saucy.
- Gawe langsung utawa simpan ing wadhah kaca sing ora adhem ing kulkas nganti nganti seminggu.
Kaya gawe krim vegan mentahan? Kene sawetara resep pangan sing mentahan kanggo nyoba:
- Resep keripik jagung makanan
- Coklat coklat mentahan
- Gampang gawat mentahan frosting (ya, frosting!)
- Carane Priksa Keju Mentah Kultur
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 52 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 17 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |