Umume pitragon , chervil, lan kemangi karo saos krim sing ora nguntungke , saus iki gampang kanggo pitik, udang, utawa daging sapi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cup butter (utawa margarine)
- 1 gandum (kabeh-waé)
- 1 liter susu
- 1/2 cangkir krim sing ora nguntungke
- 1 sendok teh tarragon (pepe)
- 1 sendok teh chervil (pepe)
- 1 sendok teh basil (garing)
- 1 sendok teh bubuk bawang
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 sendok teh mrico (lemah)
Cara Nggawe
- Cairan mentega ing saucepan medium liwat panas medium; aduk ing glepung. Cook 1 nganti 2 menit utawa nganti glepung coklat. Mboko sithik nambah susu; aduk nganti campuran glepung dissolves. Terusake kanggo cook, aduk terus, nganti sauce thickens.
- Nglakoake krim sing ora nguntungke, tarragon, chervil, basil, bubuk bawang putih, uyah, lan mrica. Simpen ing wadhah sing kedhep ing kulkas. Menehi instruksi kanggo porsi.
- Kanggo ngawula, transfer sauce menyang panci medium. Masak liwat panas medium 3 nganti 5 menit utawa nganti digawe panas, aduk sok-sok. Ngawula anget karo daging.
Resep Sumber: dening Leisure Arts (Leisure Arts)
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 103 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 12 mg |
| Sodium | 173 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |