Iki resep salmon inspirasi Jepang sing enak lan enak. Bisa ditelepake karo sayuran panggang utawa salad.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 fillet salmon , kulit ing (kira-kira 1 1/2 kilogram / 680 g)
- 2 tablespoons / 30 mL abang miso
- 1 sendok teh / 15 mL jahe parut
- 1 trikatuka ijo, disigar apik
- 1 sendok teh / 5 mL gula pasir
- 1 clove papak, minced
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL uyah segara
Cara Nggawe
- Preheat grill kanggo medium-low heat.
- Gabung karo bahan marinade ing gandhewo cilik.
- Selehake campuran ing daging fillet salmon lan ngaso 5 utawa luwih menit.
- Nyelehake salmon ing grate gril, kulit mudhun, lan masak nganti meh 12 nganti 14 menit (utawa nganti suhu internal ing sisih paling dawa fillet diwaca 145 F).
- Sawise masak, dibuang saka panas lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) |
|---|
| Kalori | 404 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 114 mg |
| Sodium | 714 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 44 g |
(Informasi nutrisi ing resep-resep kita wis diwilang nganggo basis bahan lan kudu dianggep prakiran. Hasil individu bisa beda-beda.)