Priksa Snowball kanggo jinis ditembak mangsa wonder . Iku campuran sing enak saka brandy, peppermint schnapps, lan crème de cacao sing bakal duwe sampeyan ing roh liburan ing wektu ora.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 ons
- Brandy
- 3/4 ons
- peppermint schnapps
- 3/4 ons
- crème de cacao (putih)
Cara Nggawe
- Isi kaca campuran karo Ès lan nambah úa.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca sing dijupuk .
Penembak liyane Winter-Tema
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 141 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |