Penembake Tomahawk iki minangka rasa bungah, becik lan alus karo rasa kayu manis apik sing bakal ngetokake awak ing dina sing paling kadhemen.
Yen disenengi, gunakake iki digodhog kanthi nggunake liqueurs kanthi ès lan ngarahake menyang kaca . Either way, iku salah siji saka nembak paling apik sing bakal duwe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- amaretto
- 1/2 ons
- cinnamon schnapps
Cara Nggawe
- Mbangun úa ing kaca sing dicithak .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 43 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 1 g |