Ana sing dadi resep-resep rhubarb, nanging Rhubarb Relish minangka salah sawijining favorit. Dadi cepet lan gampang digawe, lan, kuwi minangka iringan gedhe kanggo panganan sing beda: keju, daging, iwak lengo kayata mackerel minangka saos lan enak karo bebek.
Gunakake maincrop, outdoor rhubarb kanggo nyenengake, nyenengake lan mangsa anyar Forced Rhubarb kanggo saos sing luwih alus, luwih alus.
A Relish mirip nanging ora kaya chutney. Loro-lorone nggunakake gula lan cuka minangka pengawet nanging relish wis kurang saka loro, lan sanadyan bakal tetep kanggo sawetara minggu ing kulkas, ora luwih cepet.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter minyak sayur
- 2 sendok bawang merah (sacoro apik disigar)
- 2 sendok cuka cuka
- 2 sendok teh banyu
- 2 sendok teh gula gula pasir
- 250 gram rhubarb (dicuci, trim lan dicincangake ing potongan-potongan cilik)
- uyah kanggo rasa
- mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Selehake lenga dadi saucepan jembar, nambah bawang bejo lan masak nganti 2 menit nganti lembut nanging ora kecoklatan.
- Tambah cukà lan aduk. Tambah banyu lan gula lan aduk nganti gula wis bubar.
- Pungkasane nambah rhubarb, nyeleh tutup ing telusur lan cook alon-alon nganti 30 menit utawa nganti rhubarb alus. Goseni kanthi apik.
- Mangsa kanggo rasa.
- Kelangan sadurunge dilakoi. Nyimpen ing kulkas nganti 2 minggu
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 67 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 80 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |