Iki manggang pawon minangka sworo seru kanggo nyiyapake, lan sauce krim hiyu nggawe saos apik. Sampeyan kabeh kudu musim panggang lan chop sawetara sayuran. Kompor lambat sebagian besar karya.
Ngawoni panggang karo kentang mashed utawa mi panas sing panas.
Related
Panggang Pedaging Gaya Roti Slow Cooker
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 roti panggang, boneless, sekitar 4 kilogram
- 1 clove papak, mashed
- uyah lan mrico ireng anyar, kanggo rasa
- 1 wortel gedhe, dikupas lan disigar
- 1 iris celery, disigar
- 1 bawang bombay cilik, iris
- 3/4 tuwung krim sing ora nguntungke
- 3 séndok glepung
- 1/2 mangkok anggur putih garing
Cara Nggawe
- Manggang mrico karo papak lan mangsa karo uyah lan mrico.
- Panggonan ing Crockpot lan tambah wortel disigar, celery, lan bawang iris.
- Tutup lan masak nganti kurang luwih 10 nganti 10 jam.
- Ing Bowl gabungke krim sing ora nguntungke karo glepung lan anggur putih.
- Nambah campuran dicampur krim menyang cairan panggang pot sekitar 15 nganti 20 menit sadurunge panggang rampung. Utawa mbusak manggang lan tetep anget; strain cairan menyang saucepan lan nambah campuran krim ora nguntungke. Panas nganti panas lan kandel. Aja godhok.
- Sijiki karo saus krim sing ora nguntungke lan mi sing panas.
Joyce ngajak dobel saos.
Sampeyan uga bisa Kaya
Cepet lan Gampang Cooker Panggang Meal
Panen Panggang Pot Dengan Sayuran
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 681 |
| Lemak total | 38 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Lemak ora jenuh | 16 g |
| Kolesterol | 209 mg |
| Sodium | 388 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 64 g |