Pelet iki minangka pilihan paling apik kanggo njaga iga daging babi sing lembut lan lembab nalika proses udud. Rempah-rempah lan rempah-rempah bakal nambah rosane, nanging elinga kanggo ngaplikake kukel ringan supaya ora mbilas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung banyu
- Cuka cangkir 1/4 (putih)
- 3 sendok teh paprika
- 2 tablespoons mustard (garing)
- 1 liter wêdakakêna bawang bombay
- 1 tablespoon bubuk bawang
- 1 tablespoon basil (pepe)
- 1 sendok teh mrico abang
- 2 sendok teh mrico ireng
Cara Nggawe
1. Gabungke kabeh bahan. Simpen ing wadhah udara.
2. Gunakake iga nalika lagi ngrokok. Sampeyan ora pengin ngumbah rusuk mudhun kanthi kukus, nanging entheng digunakake kanggo njaga kelembapan permukaan lan lapisan ing rasa.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 11 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 27 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |