Pai pangon tradisional iki digawe karo domba. Kue péwan, sing uga dikenal minangka Cottage pie nalika digawe nganggo daging sapi, iku favorit Inggris lawas. Iku favorit kulawarga ing salah siji sisi Atlantik.
Kanggo nggawe pie gaya pondok , gunakake sisa daging sapi panggang lan daging sapi panggang. Versi cooker alon iki minangka pilihan apik liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir daging panggang (dimasak dan dicincang)
- 1 sendok bawang bombay (sacoro apik disigar)
- 2 cangkir saos (saka wajan panggang utawa saos daging sapi sing disiapake)
- uyah kanggo rasa
- mrico kanggo rasa
- 2 cangkir mashed kentang (disiapake karo susu lan seasonings minangka dikarepake)
- 1 sendok makan mentega
- 1/8 sendok teh paprika
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 400 F.
- Gabungke domba sing dicincang, gajih, lan disigar; mangsa karo uyah lan mrico kanggo rasa.
- Muter ing ngisor sajian manggang roti kanthi lapisan setengah saka kentang mashed sing misuwur.
- Tambahake campuran daging banjur tutup karo kentang mashed sing isih ana. Utawa, daging lan kuah bisa dilebokake ing sajian manggang dhisik banjur ditudhuhake ing kabeh kentang mashed.
- Dash mashed kentang topping karo butter, sprinkle karo uyah, mrico, lan paprika, banjur panggangan kanggo bab 30 menit, utawa nganti topping kentang mashed wis browned lan pai wis rampung panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 294 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 72 mg |
| Sodium | 147 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 19 g |