Wiski Kanada nggabung karo curaçao jeruk, lemon, lan petilasan kanggo nggawe Cocktail Kanada. Iku prasaja tambahan sing dirancang kanggo seneng profil wiski campuran apik.
Seneng resep iki? Kanggo ngalihake, mung ngliwati jus lemon kanggo nggawe Marlene Dietrich Cocktail.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons wiski Kanada
- 1/2 ons
- curaçao orange liqueur
- 1/2 ons
- jus lemon
- 1 sendok teh
- sirup prasaja (opsional)
- Dash of
- Angostura bitters
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca lawas .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 178 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |