Salad salad Italia nyedhiyakake marinade kanggo pitik iki. Ayam dilapisi karo roti panggang lan campuran keju Parmesan, banjur panggang goreng kanggo kesempurnaan.
Ayam iki marinated ing kulkas kanggo 4 jam, supaya rencana kanggo miwiti preparation awal.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cangkir disiapake salad salad Italia
- 2 1/2 nganti 3 kilogram daging babi
- 1
- endhog, rada diantemi
- 2 sendok teh banyu
- 1/2 cangkir parut keju Parmesan
- 1/2 gelas nggoleki
- garing roti crumbs , kosong
- 2 tablespoons minced seger
- parsley
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 sendok teh paprika
- 1/8 sendok teh mrico
Cara Nggawe
- Tuangake salad menyang tas panyimpenan pangan gedhe utawa wadhah non-reaktif gedhe ; nambah potong ayam lan ngetokake jas.
- Tas segel utawa tutup wadhuk lan refrigerate nganti 4 jam, sok-sok ngowahi. Ngemil lan buwang marinade kasebut.
- Gabungake endhog lan banyu ing mangkuk cethek.
- Ing mangkuk cendhela utawa panyimpenan pangan, nggabungake keju Parmesan, crumbs roti, parsley, uyah, mrico, lan paprika.
- Dipendam endhog menyang endhog, goyangake keluwihan, banjur jas karo campuran roti panggang.
- Nyelehake pitik ing sajian manggang sing disigar sing enak. Spoon sisa salad ing ayam sing dilapisi, yen pengin.
- Panggang ing preheated oven 350 ° kanggo 45 nganti 50 menit, utawa nganti pitik ayuda.
Sampeyan Bisa uga Kaya:
- Gigi's Chicken Parmesan
- Spicy Sriracha Panko Chicken Fingers
- Garing Oven Goreng Gampang Kanthi Jagung Flake Crumb Coating
- Oles Pepper Jelly Chicken Thighs
- Ayam Pesto Oven-Fried
Deloken sisan
- Top Boneless Chicken Breast Recipes
- Indeks Resik Utama
- Resep Paling Anyar
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 931 |
| Lemak total | 51 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Lemak ora jenuh | 20 g |
| Kolesterol | 496 mg |
| Sodium | 632 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 95 g |