Konfirmasi dening definisi minangka bahan sing tetep. Masakan Perancis nggunakke nggunakake bebek, tomat, lan ceri confit , lan liya-liyane. Bawang ing resep iki dimasak nganti konsistensi sing kaya marmalade, banjur diijinake supaya bisa adhem nganti suhu kamar. Resep iki ora bakal dilestarekake, saéngga sacara teknis ora bisa ngetrapake, nanging ora cepet.
Cathetan Cook: Ati-ati supaya masak bawang alon-alon. Siji trikatuka saka bawang bombay bakal menehi resep kabeh rasa pahit .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan mentega
- 6 bawang kuning (dicincang)
- 2 teaspoons demerara gula (gula mentah)
- Uyah ¼ sendok teh
- ¼ mrico mrica ireng
- Setengah sendok teh pepe thyme
- 2 teaspoons
- cuka balsamic
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 350 derajat.
- Nyawiji mentega ing wajan gedhe sajrone panas. Tambah bawang lan demerara gula lan sauté, aduk kanthi gampang, nganti bawang dadi lembut lan wiwit nguripake emas.
- Sprinkle karo uyah, mrico, lan thyme. Ngaduk campuran lan transfer skillet menyang oven sing wis dipanggang.
- Masak kanggo 20-30 menit, aduk sok-sok, nganti bawang diselimuti, alus, lan emas sedheng saindhenging.
- Tambah cuka sak suwene 5 menit masak.
- Copot saka oven, adhem bawang ing telusur nganti tekan suhu kamar, banjur turoni.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 51 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 5 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |