Resep sup celeriac parsnip punika campuran alus lan delicately flavored, sugih celeriac lan parsnips manis subtly manis. Sayuran digodhog nganti caramelisasi kanggo ningkatake kaluhuran alam lan campuran dicampur nganti alus lan alus kanggo presentasi elegan. Kick up rasa karo drizzle saka garlicky pistou kanggo garnish.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 cangkir celeriac root (cubed)
- 3 cangkir parsnip (dicincang)
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 5 cangkir sayur-sayuran stock
- 1 teluk teluk
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh mrico
- Garnish: pistou
Cara Nggawe
- Carane nggawe sup celeriac parsnip:
- Preheat oven nganti 400 derajat.
- Mungkasi celeriac lan parsnip kanthi lenga zaitun. Atur sayuran ing lapisan siji ing sheet baking foil. Manggang ing sajroning oven nganti 35 nganti 45 menit, aduk sapisan, nganti lembut lan wis dadi coklat emas. Transfer sayuran caramel menyang stok sing gedhe.
- Nggawa sayuran, stok, rwaning teluk, uyah, lan mrico ireng menyang godhogan liwat panas sing luwih dhuwur.
- Kurangi panas, lan simmer nganti 15 menit.
- Buangake rwaning teluk lan prosesi sup ing blender utawa panganan prosesor nganti alus.
- Saji sup panas, drizzled karo pistou minangka garnish.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 115 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 361 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 5 g |