Mayonnaise bawang putih, utawa aioli , yaiku salah sijine saos saos sing paling populer ing Amerika. Resep aioli prasaja iki migunani; saka panyebaran roti isi super, menyang sayuran gedhe kanggo sayuran, menyang saos kanggo panganan laut panggang. Ana macem-macem variasi saka mayones bawang putih iki - resep aioli, nanging iki minangka resep basa standar, saka ngendi sampeyan bisa nambah sawetara tanduran lan rempah-rempah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 cengkeh bawang putih
- 1 tuwung mayonnaise
- 1/2 tbsp jus lemon sing adhem
- 1/4 sendhok teh uyah
Cara Nggawe
- Trikatuka cloves papak kanthi flat saka piso, lan copot kulit. Banjur ngandhut bawang putih kanthi becik.
- Tambahake uyah secukupnya, lan kanthi nggunakake pérak saka péso maneh, kethokan banjur pencèt papak ing lumahing motong kanggo nemplek tempura sing lancip banget. Nggawe iki tempel saka papak seger sing menehi aioli menehi rasa papak sing kuat.
- Nambah bawang putih menyang mangkuk cilik, banjur adhep karo sisa-sisane. Bungkus lan refrigerate nganti 30 menit kanggo ngidini rasa kanggo berkembang. Ngawasi kadhemen.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 213 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 12 mg |
| Sodium | 250 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |