Sawetara hal paling apik ing urip iki sing paling gampang lan iki kanggo koktail Lemon Cake. Resep gampang banget, mbutuhake mung rong úa lan nampilake salah siji saka liqueurs krim sing paling populer ing pasar saiki.
RumChata minangka bintang pertunjukan lan campuran Karibia rum lan krim Wisconsin bisa kanthi cepet dadi favorit anyar. Ing minuman campuran iki, mung digabungake karo rasa manis limoncello sing luscious lan dihidupake ing watu-watu.
Asilé yaiku cocktail dessert sing enak, kanthi lilin lemon lan cukup manis kanggo nguripake wulu manis. Iku sampurna kanggo pesta nedha bengi utawa kapan wae sampeyan pengin ngombe alon ngombe, ngombe sedheng bukti ing menit.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 bagean RumChata Cream Liqueur
- 1 bagean
- limoncello
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail sing diisi es.
- Kocok banget .
- Galangan menyang kaca lawas sing diisi karo es seger.
Resep Masakan: RumChata
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 527 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 14 mg |
| Karbohidrat | 74 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |