Resep kue keju strudel manis digawe kanthi keju kèju creamed biasa lan keju krim.
Saben masak duwe favorit. Yen sampeyan ngilangi gula kasebut, sampeyan bisa ngowahi apa sing dipasrahake dening Serbia lan Kroat menyang asin (gurih) keju.
Sampeyan bakal nggunakake yolks mung saka rong endhog supaya nyoba nggawe torte meringue utawa liyane nambani karo putih endhog leftover utawa beku mau .
Iki nggawe cukup kanggo ngisi strudel loro. Kene resep resepi strudel gedhe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kg keju keju (creamed, undrained)
- 8 ons keju krim (dilembur)
- 6 tablespoons tapioka
- 1 1/2 cangkir gula (putih)
- 2 yolks endhog gedhe
Cara Nggawe
- Ing mangkuk gedhe, gabungke keju, keju krim, tapioka, gula, lan kuning telur. Ora kudu becik lancar.
- Tutup lan refrigerate sewengi utawa paling ora 2 jam.
- Gunakake kanggo ngisi adonan strontel favorit.
Dhadha liyane
Yen keju sing diisi strudel ora idea swarga, coba salah resep-resep iki . Ana sing dadi salah siji sing nyekel mripat lan rasa tunas!
Lan yen wektu iku faktor, ora ngétung adonan puff disiapake utawa doyo filo tinimbang nggawe adonan strudel dhewe.
Ora ana sing bakal ngerti!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 212 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 80 mg |
| Sodium | 273 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 9 g |