Parmesan iki gampang lan enak digawe karo saos spageti utawa dolanan homemade, bebarengan karo mozzarella lan keju Parmesan.
Ngawasi sajian ayam sing ngicipi spageti panas utawa linguine panas kanggo nedha bengi kulawarga sing nyenengake bakal seneng.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 payudara ayam boneless tanpa kulit
- 1 endhog, rada diantemi
- 1/2 cangkir crumbs roti seasoned
- 2 sendok makan mentega
- 1 jar (16 ons) spageti sauce, utawa 1 1/2 nganti 2 cangkir gawean
- 1/2 tuwung keju Mozzarella sing diiris
- 1 tablespoon keju Parmesan grated
- 1/4 cangkir disigar parsley seger
Cara Nggawe
- Ngumbah pitik lan garing.
- Sijine pitik ing antarane potongan kertas lilin, utawa ing kanthong panyimpenan pangan; Pukulen alon-alon kanggo nambahake malah masak.
- Dipendam endhog nganti endhog banjur dadi remukan nganti jas.
- Ing skillet liwat panas medium, ing panas butter, pitik coklat ing loro-lorone. Tambah sauce banjur ngurangi panas nganti kurang.
- Tutup lan simmer 10 menit.
- Tabrakan karo Mozzarella lan Parmesan cheeses lan parsley.
- Tutup lan simmer nganti 5 menit, nganti keju cair.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1623 |
| Lemak total | 96 g |
| Saturated Fat | 31 g |
| Lemak ora jenuh | 38 g |
| Kolesterol | 594 mg |
| Sodium | 679 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 168 g |