Kue chiffon nanas iki digawe karo jus nanas lan yolks endhog lan putih, bebarengan karo lenga sayur-sayuran lan bahan-bahan liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/4 cangkir sifted cake flour
- 11/2 cangkir gula granulated
- 1 wêdakakêna manggang wêdakakêna
- 1 sendok teh uyah
- 1/2 tuwung minyak nabati
- 5 kuning yolks, rada diantemi
- 3/4 jus nanas jus, tanpa gula
- 8 endhog endhog
- 1/2 krim sendok saka karang
Cara Nggawe
- Menyang mangkok sing nyawiji, sift bareng bahan-bahan sing garing.
- Kanthi sendok gawe sumringah ing tengah bahan-bahan garing.
- Tambahake lenga, yolks endhog, lan jus nanas. Beat karo mixer listrik nganti alus banget.
- Ing mangkuk campuran gedhe, gabungke pucuk ireng lan krim tartar.
- Ngalahake pucuk banget.
- Tuangake banyu adhem ing banyu tipis menyang endhog endhog, alon-alon digulung nganti rampung.
- Tuangake menyang tabung 10-inch ungreased; panggang ing 325 F kanggo 55 menit. Tambah suhu nganti 350 F lan panggang nganti 10 menit maneh. Tolak pan lan adhem rampung.
- Frost karo frosting putih utawa nanas buttercream frosting .
Resep Kue Nanas
- Kue Nanas Pound
- Kue Nanas Dibawah
- Judul's Pineapple Cake
- Kue Kukus Nanas
- Kue Kering Nanas
- Roti Pina Colada
- Kue Hummingbird
- Roti Kacang Nasi Ayam
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 264 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 87 mg |
| Sodium | 310 mg |
| Karbohidrat | 33 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 6 g |